noiembrie 28, 2020

Țintarul Ligii a 3-a / Seria I – Ediția 2018-2019

4 min read

Federația Română de Fotbal a stabilit vineri, 17 august 2018, calendarul competițional al Ligii a 3-a, ediția 2018-2019.

Tragerea la sorți pentru stabilirea țintarului a avut loc în prezența reprezentanților celor 80 de echipe înscrise în competiție.

Cu o zi mai devreme, printr-o hotărâre a Comitetului de Urgență al FRF, a fost stabilită componența celor 5 serii de câte 16 formații.

Țintarul Ligii a 3-a / Seria I – Ediția 2018-2018

Programul turului

ETAPA 1 (25 AUGUST 2018)

ŞTIINŢA MIROSLAVA – CSM RÂMNICU SĂRAT

CSM PAŞCANI – OȚELUL GALAŢI

SĂNĂTATEA DARABANI – SPORTING LIEŞTI

CEAHLĂUL PIATRA NEAMŢ – METALUL BUZĂU

GLORIA BUZĂU – KSE TÂRGU SECUIESC

BUCOVINA RĂDĂUȚI – CSM ROMAN

GAUSS BACĂU – FORESTA SUCEAVA

ŞOMUZ FĂLTICENI – CSM FOCŞANI

 

ETAPA A 2-A (1 SEPTEMBRIE 2018)

CSM RÂMNICU SĂRAT – CSM FOCŞANI

FORESTA SUCEAVA – ŞOMUZ FĂLTICENI

CSM ROMAN – GAUSS BACĂU

KSE TÂRGU SECUIESC – BUCOVINA RĂDĂUȚI

METALUL BUZĂU – GLORIA BUZĂU

SPORTING LIEŞTI – CEAHLĂUL PIATRA NEAMŢ

OȚELUL GALAŢI – SĂNĂTATEA DARABANI

ȘTIINŢA MIROSLAVA – CSM PAŞCANI

 

ETAPA A 3-A (8 SEPTEMBRIE 2018)

CSM PAŞCANI – CSM RÂMNICU SĂRAT

SĂNĂTATEA DARABANI – ŞTIINŢA MIROSLAVA

CEAHLĂUL PIATRA NEAMŢ – OȚELUL GALAŢI

GLORIA BUZĂU – SPORTING LIEŞTI

BUCOVINA RĂDĂUȚI – METALUL BUZĂU

GAUSS BACĂU – KSE TÂRGU SECUIESC

ŞOMUZ FĂLTICENI – CSM ROMAN

CSM FOCŞANI – FORESTA SUCEAVA

 

ETAPA A 4-A (15 SEPTEMBRIE 2018)

CSM RÂMNICU SĂRAT – FORESTA SUCEAVA

CSM ROMAN – CSM FOCŞANI

KSE TÂRGU SECUIESC – ŞOMUZ FĂLTICENI

METALUL BUZĂU – GAUSS BACĂU

SPORTING LIEŞTI – BUCOVINA RĂDĂUȚI

OȚELUL GALAŢI – GLORIA BUZĂU

ŞTIINŢA MIROSLAVA – CEAHLĂUL PIATRA NEAMŢ

CSM PAŞCANI – SĂNĂTATEA DARABANI

 

ETAPA A 5-A (22 SEPTEMBRIE 2018)

SĂNĂTATEA DARABANI – CSM RÂMNICU SĂRAT

CEAHLĂUL PIATRA NEAMŢ – CSM PAŞCANI

GLORIA BUZĂU – ŞTIINŢA MIROSLAVA

BUCOVINA RĂDĂUȚI – OȚELUL GALAŢI

GAUSS BACĂU – SPORTING LIEŞTI

ŞOMUZ FĂLTICENI – METALUL BUZĂU

CSM FOCŞANI – KSE TÂRGU SECUIESC

FORESTA SUCEAVA – CSM ROMAN

 

ETAPA A 6-A (29 SEPTEMBRIE 2018)

CSM RÂMNICU SĂRAT – CSM ROMAN

KSE TÂRGU SECUIESC – FORESTA SUCEAVA

METALUL BUZĂU – CSM FOCŞANI

SPORTING LIEŞTI – ŞOMUZ FĂLTICENI

OȚELUL GALAŢI – GAUSS BACĂU

ŞTIINŢA MIROSLAVA – BUCOVINA RĂDĂUȚI

CSM PAŞCANI – GLORIA BUZĂU

SĂNĂTATEA DARABANI – CEAHLĂUL PIATRA NEAMŢ

 

ETAPA A 7-A (6 OCTOMBRIE 2018)

CEAHLĂUL PIATRA NEAMŢ – CSM RÂMNICU SĂRAT

GLORIA BUZĂU – SĂNĂTATEA DARABANI

BUCOVINA RĂDĂUȚI – CSM PAŞCANI

GAUSS BACĂU – ŞTIINŢA MIROSLAVA

ŞOMUZ FĂLTICENI – OȚELUL GALAŢI

CSM FOCŞANI 2007 – SPORTING LIEŞTI

FORESTA SUCEAVA – METALUL BUZĂU

CSM ROMAN – KSE TÂRGU SECUIESC

 

ETAPA A 8-A (13 OCTOMBRIE 2018)

CSM RÂMNICU SĂRAT – KSE TÂRGU SECUIESC

METALUL BUZĂU – CSM ROMAN

SPORTING LIEŞTI – FORESTA SUCEAVA

OȚELUL GALAŢI – CSM FOCŞANI

ŞTIINŢA MIROSLAVA – ŞOMUZ FĂLTICENI

CSM PAŞCANI – GAUSS BACĂU

SĂNĂTATEA DARABANI – BUCOVINA RĂDĂUȚI

CEAHLĂUL PIATRA NEAMŢ – GLORIA BUZĂU

 

ETAPA A 9-A (20 OCTOMBRIE 2018)

GLORIA BUZĂU – CSM RÂMNICU SĂRAT

BUCOVINA RĂDĂUȚI – CEAHLĂUL PIATRA NEAMŢ

GAUSS BACĂU – SĂNĂTATEA DARABANI

ŞOMUZ FĂLTICENI – CSM PAŞCANI

CSM FOCŞANI – ŞTIINŢA MIROSLAVA

FORESTA SUCEAVA – OȚELUL GALAŢI

CSM ROMAN – SPORTING LIEŞTI

KSE TÂRGU SECUIESC – METALUL BUZĂU

 

ETAPA A 10-A (27 OCTOMBRIE 2018)

CSM RÂMNICU SĂRAT – METALUL BUZĂU

SPORTING LIEŞTI – KSE TÂRGU SECUIESC

OȚELUL GALAŢI – CSM ROMAN

ŞTIINŢA MIROSLAVA – FORESTA SUCEAVA

CSM PAŞCANI – CSM FOCŞANI

SĂNĂTATEA DARABANI – ŞOMUZ FĂLTICENI

CEAHLĂUL PIATRA NEAMŢ – GAUSS BACĂU

GLORIA BUZĂU – BUCOVINA RĂDĂUȚI

 

ETAPA A 11-A (3 NOIEMBRIE 2018)

BUCOVINA RĂDĂUȚI – CSM RÂMNICU SĂRAT

GAUSS BACĂU – GLORIA BUZĂU

ŞOMUZ FĂLTICENI – CEAHLĂUL PIATRA NEAMŢ

CSM FOCŞANI – SĂNĂTATEA DARABANI

FORESTA SUCEAVA – CSM PAŞCANI

CSM ROMAN – ŞTIINŢA MIROSLAVA

KSE TÂRGU SECUIESC – OȚELUL GALAŢI

METALUL BUZĂU – SPORTING LIEŞTI

 

ETAPA A 12-A (10 NOIEMBRIE 2018)

CSM RÂMNICU SĂRAT – SPORTING LIEŞTI

OȚELUL GALAŢI – METALUL BUZĂU

ŞTIINŢA MIROSLAVA – KSE TÂRGU SECUIESC

CSM PAŞCANI – CSM ROMAN

SĂNĂTATEA DARABANI – FORESTA SUCEAVA

CEAHLĂUL PIATRA NEAMŢ – CSM FOCŞANI

GLORIA BUZĂU – ŞOMUZ FĂLTICENI

BUCOVINA RĂDĂUȚI – GAUSS BACĂU

 

ETAPA A 13-A (17 NOIEMBRIE 2018)

GAUSS BACĂU – CSM RÂMNICU SĂRAT

ŞOMUZ FĂLTICENI – BUCOVINA RĂDĂUȚI

CSM FOCŞANI – GLORIA BUZĂU

FORESTA SUCEAVA – CEAHLĂUL PIATRA NEAMŢ

CSM ROMAN – SĂNĂTATEA DARABANI

KSE TÂRGU SECUIESC – CSM PAŞCANI

METALUL BUZĂU – ŞTIINŢA MIROSLAVA

SPORTING LIEŞTI – OȚELUL GALAŢI

 

ETAPA A 14-A (24 NOIEMBRIE 2018)

CSM RÂMNICU SĂRAT – OȚELUL GALAŢI

ŞTIINŢA MIROSLAVA – SPORTING LIEŞTI

CSM PAŞCANI – METALUL BUZĂU

SĂNĂTATEA DARABANI – KSE TÂRGU SECUIESC

CEAHLĂUL PIATRA NEAMŢ – CSM ROMAN

GLORIA BUZĂU – FORESTA SUCEAVA

BUCOVINA RĂDĂUȚI – CSM FOCŞANI

GAUSS BACĂU – ŞOMUZ FĂLTICENI

 

 ETAPA A 15-A (1 DECEMBRIE 2018)

ŞOMUZ FĂLTICENI – CSM RÂMNICU SĂRAT

CSM FOCŞANI – GAUSS BACĂU

FORESTA SUCEAVA – BUCOVINA RĂDĂUȚI

CSM ROMAN – GLORIA BUZĂU

KSE TÂRGU SECUIESC – CEAHLĂUL PIATRA NEAMŢ

METALUL BUZĂU – SĂNĂTATEA DARABANI

SPORTING LIEŞTI – CSM PAŞCANI

OȚELUL GALAŢI – ŞTIINŢA MIROSLAVA

 

 

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *

Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.