Liga 4

Liga 4: Șomuz Fălticeni – Zimbru Siret 6-1

Șomuz Fălticeni – Zimbru Siret 6-1 (2-0) Au marcat: Lelcu Theodor (min. 17, 66, 90+1), Ioan Nechitoaia (min. 32), Vasile Padovei (min. 67, 78)  / Voloc Cristofor (min. 83) Arbitri: A: Morosan Teodor – Suceava, A1: Pista Andrei – Suceava, A2: Bostan Daniel – Suceava. Observator:  Gheorghe Constantin – Suceava Șomuz: Pascal C. (71 Nour B.) – Kuruc […]

Liga 4

Rezultatele etapei a 26-a (10 iunie 2018)

Rezultatele etapei a 26-a (ultima etapă) Progresul Frătăuții Vechi – Viitorul Liteni 2-2 FC Pojorâta – Juniorul Suceava 0-3 Șomuz Fălticeni – Zimbru Siret 6-1 Siretul Dolhasca – Moldova Drăgușeni 2-1 Victoria Vatra Moldoviței – Șomuzul Preutești 2-2 Recolta Fântânele – Stejarul Cajvana 3-4 CS Gura Humorului – Foresta II Omnia (nedisputat) Clasament:  1. Somuz […]

Liga 4

Liga 4: Programul și arbitrii ultimei etape

Programul etapei a 26-a, 10 iunie 2018. AS PROGRESUL FRĂTĂUȚII VECHI – CSO VIITORUL LITENI TEREN: FRATAUTII VECHI (ORA 13:00) ARBITRI: A: TELEAGA RADU – RADAUTI A1: HAZI VLADUT – SUCEAVA A2: GRECU ADRIAN – RADAUTI OBSERVATOR:  ANTONIU DUMITRU  – SUCEAVA   FC POJORÎTA – ACS JUNIORUL SUCEAVA TEREN: POJORITA (ORA 13:00) ARBITRI: A: CORDUNEANU ANDREI – FALTICENI A1: BLANARIU ALEXANDRU – […]

Liga 4

Liga 4: Rezultatele etapei a 25-a

Rezultatele etapei a 25-a (6 iunie 2018) Viitorul Liteni – CS Gura Humorului 13-0 Juniorul Suceava – Progresul Frătăuții Vechi 1-2 Zimbru Siret – FC Pojorâta 2-4 Șomuzul Preutești – Siretul Dolhasca 3-3 Stejarul Cajvana – Victoria Vatra Moldoviței 0-1 Foresta Omnia – Recolta Fântânele 0-2 Moldova Drăgușeni – Șomuz Fălticeni (amânat pentru 13 iunie) […]

Liga 4

Liga 4: Șomuz Fălticeni – Șomuzul Preutești 4-0

O rundă în care s-a disputat și mult așteptatul derbi al zonei Fălticeni, între Șomuz Fălticeni și Șomuzul Preutești. Interesul stârnit în jurul acestui joc s-a văzut și în tribune, acolo unde au fost numeroși suporteri ai celor două formații. Prima repriză a început în nota de dominare a liderului, dar echipa din Preutești a […]

Liga 4

Liga4: Rezultatele etapei a 24-a (3 iunie 2018)

Rezultatele etapei a 24-a: Vineri, 1 iunie FC Pojorâta – Moldova Drăgușeni 2-1 Duminică, 3 iunie Viitorul Liteni – Foresta II Omnia 4-0 CS Gura Humorului – Juniorul Suceava 0-3 Progresul Frătăuții Vechi – Zimbrul Siret 5-0 Șomuz Fălticeni – Șomuzul Preutești 4-0 Victoria Vatra Moldoviței – Recolta Fântânele 7-2 Siretul Dolhasca – Stejarul Cajvana […]

Liga 4

Rezultatele etapei a 23-a (27 mai 2018)

Juniorul Suceava – Viitorul Liteni 0-3 Zimbrul Siret – CS Gura Humorului 3-1 Moldova Drăgușeni – Progresul Frătăuții Vechi 0-2 Șomuzul Preutești – FC Pojorâta 5-2 Recolata Fântânele – Siretul Dolhasca 1-3 Foresta II Omnia – Victoria Vatra Moldoviței 5-0 Stejarul Cajvana – Șomuz Fălticeni 5-6

Liga 4

Liga4: Rezultatele etapei a 22-a

Liga 4 Interconti – Etapa a 22-a: 19 mai 2018 CS Gura Humorului – Moldova Drăgușeni 2-2 20 mai 2018 Viitorul Liteni – Zimbrul Siret 2-1 Progresul Frătăuții Vechi – Șomuzul Preutești 2-4 FC Pojorâta – Stejarul Cajvana 4-0 Siretul Dolhasca – Victoria Vatra Moldoviței 3-2 Șomuz Fălticeni – Recolta Fântânele 18-0 23 mai 2018 […]