decembrie 7, 2022

PRAGRAMUL TURULUI (2020-2021)

ETAPA 1 (12 SEPT. / Ora 17.00)
ACS HUȘANA HUȘI 1 – 0 CS DANTE BOTOȘANI
ACS BRADU BORCA 0 – 2 ACS ȘOMUZ FĂLTICENI
CS SPORTING JUNIORUL VASLUI 2 – 1 CSM BUCOVINA RĂDĂUȚI
CSM PAȘCANI 0 – 1 ACSM CEAHLĂUL P. NEAMȚ
ACS FORESTA SUCEAVA 1 – 2 CS ȘTIINȚA MIROSLAVA
ETAPA A 2-A (19 SEPT. / ORA 17.00)
CS DANTE BOTOȘANI 1 – 3 CS ȘTIINȚA MIROSLAVA
ACSM CEAHLĂUL P. NEAMȚ 0 – 1 ACS FORESTA SUCEAVA
CSM BUCOVINA RĂDĂUȚI 6 – 0 CSM PAȘCANI
ACS ȘOMUZ FĂLTICENI 1 – 0 CS SPORTING JUN. VASLUI
ACS HUȘANA HUȘI 5 – 0 ACS BRADU BORCA
ETAPA A 3-A (26 SEPT. / ORA 17.00)
ACS BRADU BORCA 3 – 1 DANTE BOTOȘANI
CS SPORTING JUN. VASLUI 0 – 1 ACS HUȘANA HUȘI
CSM PAȘCANI 0 – 2 ACS ȘOMUZ FĂLTICENI
ACS FORESTA SUCEAVA CSM BUCOVINA RĂDĂUȚI
CS ȘTIINȚA MIROSLAVA 4 – 0 ACSM CEAHLĂUL P. NEAMȚ
ETAPA A 4-A (3 OCT. / ORA 15.00)
CS DANTE BOTOȘANI 0 – 3 ACSM CEAHLĂUL P. NEAMȚ
CSM BUCOVINA RĂDĂUȚI 2 – 0 CS ȘTIINȚA MIROSLAVA
ACS ȘOMUZ FĂLTICENI 3 – 2 ACS FORSTA SUCEAVA
ACS HUȘANA HUȘI 3 – 0 CSM PAȘCANI
ACS BRADU BORCA 0 – 2 CS SPORTING JUN. VASLUI
ETAPA A 5-A (10 OCT. / ORA 15.00)
CS SPORTING JUN. VASLUI 1 – 2 CS DANTE BOTOȘANI
CSM PAȘCANI 2 – 2 ACS BRADU BORCA
ACS FORESTA SUCEAVA 3 – 0 ACS HUȘANA HUȘI
CS ȘTIINȚA MIROSLAVA 2 – 2 ACS ȘOMUZ FĂLTICENI
ACSM CEAHLĂUL P. NEAMȚ 1 – 2 CSM BUCOVINA RĂDĂUȚI
ETAPA A 6-A (17 OCT. / 15.00)
CS DANTE BOTOȘANI 1 – 3 CSM BUCOVINA RĂDĂUȚI
ACS ȘOMUZ FĂLTICENI 0 – 1 ACSM CEAHLĂUL P. NEAMȚ
ACS HUȘANA HUȘI 0 – 2 CS ȘTIINȚA MIROSLAVA
ACS BRADU BORCA 1 – 3 ACS FORESTA SUCEAVA
CS SPORTING JUN. VASLUI 3 – 0 CSM PAȘCANI
ETAPA A 7-A (24 OCT. / ORA 15.00)
CSM PAȘCANI 0 – 3 CS DANTE BOTOȘANI
ACS FORESTA SUCEAVA 4 – 0 CS SPORTING JUN. VASLUI
CS ȘTIINȚA MIROSLAVA 3 – 1 ACS BRADU BORCA
ACSM CEAHLĂUL P. NEAMȚ 3 – 0 ACS HUȘANA HUȘI
CSM BUCOVINA RĂDĂUȚI 2 – 2 ACS ȘOMUZ FĂLTICENI
ETAPA A 8-A (31 OCT. / ORA 15.00)
CS DANTE BOTOȘANI 2 – 0 ACS ȘOMUZ FĂLTICENI
ACS HUȘANA HUȘI 1 – 2 CSM BUCOVINA RĂDĂUȚI
ACS BRADU BORCA 1 – 1 ACSM CEAHLĂUL P. NEAMȚ
CS SPORTING JUN. VASLUI 0 – 6 CS ȘTIINȚA MIROSLAVA
CSM PAȘCANI 0 – 0 ACS FORESTA SUCEAVA
ETAPA A 9-A (7 NOV. / ORA 14.00)
ACS FORESTA SUCEAVA 4 – 0 CS DANTE BOTOȘANI
CS ȘTIINȚA MIROSLAVA 4 – 0 CSM PAȘCANI
ACSM CEAHLĂUL P. NEAMȚ 0 – 3 CS SPORTING JUN. VASLUI
CSM BUCOVINA RĂDĂUȚI 2 – 0 CS BRADU BORCA
ACS ȘOMUZ FĂLTICENI 1 – 2 ACS HUȘANA HUȘI
RETUR
ETAPA A-10-a (14 NOV. / ORA 14.00)
CS ȘTIINȚA MIROSLAVA 0 – 1 ACS FORESTA SUCEAVA
CSM BUCOVINA RĂDĂUȚI 2 – 0 CS SPORTING JUN. VASLUI
ACS ȘOMUZ FĂLTICENI 3 – 1 CS BRADU BORCA
CS DANTE BOTOȘANI 0 – 2 ACS HUȘANA HUȘI
ACSM CEAHLĂUL P. NEAMȚ 5 – 0 CSM PAȘCANI