noiembrie 28, 2020

PRAGRAMUL TURULUI (2020-2021)

ETAPA 1 (12 SEPT. / Ora 17.00)
ACS HUȘANA HUȘI 1 – 0 CS DANTE BOTOȘANI
ACS BRADU BORCA0 – 2ACS ȘOMUZ FĂLTICENI
CS SPORTING JUNIORUL VASLUI2 – 1CSM BUCOVINA RĂDĂUȚI
CSM PAȘCANI0 – 1ACSM CEAHLĂUL P. NEAMȚ
ACS FORESTA SUCEAVA1 – 2 CS ȘTIINȚA MIROSLAVA
ETAPA A 2-A (19 SEPT. / ORA 17.00)
CS DANTE BOTOȘANI1 – 3 CS ȘTIINȚA MIROSLAVA
ACSM CEAHLĂUL P. NEAMȚ 0 – 1 ACS FORESTA SUCEAVA
CSM BUCOVINA RĂDĂUȚI6 – 0CSM PAȘCANI
ACS ȘOMUZ FĂLTICENI1 – 0 CS SPORTING JUN. VASLUI
ACS HUȘANA HUȘI5 – 0ACS BRADU BORCA
ETAPA A 3-A (26 SEPT. / ORA 17.00)
ACS BRADU BORCA3 – 1 DANTE BOTOȘANI
CS SPORTING JUN. VASLUI0 – 1ACS HUȘANA HUȘI
CSM PAȘCANI0 – 2ACS ȘOMUZ FĂLTICENI
ACS FORESTA SUCEAVACSM BUCOVINA RĂDĂUȚI
CS ȘTIINȚA MIROSLAVA4 – 0ACSM CEAHLĂUL P. NEAMȚ
ETAPA A 4-A (3 OCT. / ORA 15.00)
CS DANTE BOTOȘANI 0 – 3 ACSM CEAHLĂUL P. NEAMȚ
CSM BUCOVINA RĂDĂUȚI2 – 0CS ȘTIINȚA MIROSLAVA
ACS ȘOMUZ FĂLTICENI3 – 2ACS FORSTA SUCEAVA
ACS HUȘANA HUȘI3 – 0CSM PAȘCANI
ACS BRADU BORCA0 – 2CS SPORTING JUN. VASLUI
ETAPA A 5-A (10 OCT. / ORA 15.00)
CS SPORTING JUN. VASLUI1 – 2CS DANTE BOTOȘANI
CSM PAȘCANI2 – 2ACS BRADU BORCA
ACS FORESTA SUCEAVA3 – 0ACS HUȘANA HUȘI
CS ȘTIINȚA MIROSLAVA2 – 2ACS ȘOMUZ FĂLTICENI
ACSM CEAHLĂUL P. NEAMȚ1 – 2CSM BUCOVINA RĂDĂUȚI
ETAPA A 6-A (17 OCT. / 15.00)
CS DANTE BOTOȘANI1 – 3CSM BUCOVINA RĂDĂUȚI
ACS ȘOMUZ FĂLTICENI0 – 1ACSM CEAHLĂUL P. NEAMȚ
ACS HUȘANA HUȘI0 – 2CS ȘTIINȚA MIROSLAVA
ACS BRADU BORCA1 – 3ACS FORESTA SUCEAVA
CS SPORTING JUN. VASLUI3 – 0CSM PAȘCANI
ETAPA A 7-A (24 OCT. / ORA 15.00)
CSM PAȘCANICS DANTE BOTOȘANI
ACS FORESTA SUCEAVACS SPORTING JUN. VASLUI
CS ȘTIINȚA MIROSLAVAACS BRADU BORCA
ACSM CEAHLĂUL P. NEAMȚACS HUȘANA HUȘI
CSM BUCOVINA RĂDĂUȚIACS ȘOMUZ FĂLTICENI
ETAPA A 8-A (31 OCT. / ORA 15.00)
CS DANTE BOTOȘANIACS ȘOMUZ FĂLTICENI
ACS HUȘANA HUȘICSM BUCOVINA RĂDĂUȚI
ACS BRADU BORCAACSM CEAHLĂUL P. NEAMȚ
CS SPORTING JUN. VASLUICS ȘTIINȚA MIROSLAVA
CSM PAȘCANIACS FORESTA SUCEAVA
ETAPA A 9-A (7 NOV. / ORA 14.00)
ACS FORESTA SUCEAVACS DANTE BOTOȘANI
CS ȘTIINȚA MIROSLAVACSM PAȘCANI
ACSM CEAHLĂUL P. NEAMȚCS SPORTING JUN. VASLUI
CSM BUCOVINA RĂDĂUȚI CS BRADU BORCA
ACS ȘOMUZ FĂLTICENIACS HUȘANA HUȘI
Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.