noiembrie 30, 2022

PROGRAM RETUR 2021/22

ETAPA 10
30.10.2021 ACSM CEAHLĂUL P NEAMŢ 5-3 CSM PAŞCANI
30.10.2021 CS SPORTING JUN VASLUI 5-0 CSM BUCOVINA RĂDĂUŢI
30.10.2021 CSM BACĂU 3-2 ACS ŞOMUZ FĂLTICENI
30.10.2021 CS DANTE BOTOŞANI 2-1 CS ŞTIINŢA MIROSLAVA
30.10.2021 ACS HUŞANA HUŞI 1-2 ACS FORESTA SUCEAVA
ETAPA 11
06.11.2021 ACS HUŞANA HUŞI 1-0 ACSM CEAHLĂUL P NEAMŢ
06.11.2021 ACS FORESTA SUCEAVA 1-0 CS DANTE BOTOŞANI
06.11.2021 CS ŞTIINŢA MIROSLAVA 3-1 CSM BACĂU
06.11.2021 ACS ŞOMUZ FĂLTICENI 1-1 CS SPORTING JUN VASLUI
06.11.2021 CSM BUCOVINA RĂDĂUŢI 1-0 CSM PAŞCANI
ETAPA 12
12.11.2021 CSM PAŞCANI 0-0 ACS ŞOMUZ FĂLTICENI
13.11.2021 ACSM CEAHLĂUL P NEAMŢ 4-1 CSM BUCOVINA RĂDĂUŢI
13.11.2021 CS SPORTING JUN VASLUI 0-1 CS ŞTIINŢA MIROSLAVA
13.11.2021 CSM BACĂU 1-3 ACS FORESTA SUCEAVA
13.11.2021 CS DANTE BOTOŞANI 1-0 ACS HUŞANA HUŞI
ETAPA 13
20.11.2021 CS DANTE BOTOŞANI 0-0 ACSM CEAHLĂUL P NEAMŢ
20.11.2021 ACS HUŞANA HUŞI 3-0 CSM PAŞCANI
20.11.2021 ACS FORESTA FĂLTICENI 2-1 CS SPORTING JUN VASLUI
20.11.2021 CS ŞTIINŢA MIROSLAVA 2-1 CSM PAŞCANI
20.11.2021 ACS ŞOMUZ FĂLTICENI 0-5 CSM BUCOVINA RĂDĂUŢI
ETAPA 14
26.11.2021 CSM PAŞCANI 2-3 ACS FORESTA SUCEAVA
27.11.2021 ACSM CEAHLĂUL P NEAMŢ 0-0 ACS ŞOMUZ FĂLTICENI
27.11.2021 CSM BUCOVINA RĂDĂUŢI 2-1 CS ŞTIINŢA MIROSLAVA
27.11.2021 CS SPORTING JUN VASLUI 1-1 ACS HUŞANA HUŞI
27.11.2021 CSM BACĂU 0-2 CS DANTE BOTOŞANI
ETAPA 15
04.12.2021 CSM BACĂU 1-0 ACSM CEAHLĂUL P NEAMŢ
04.12.2021 CS DANTE BOTOŞANI 0-3 CS SPORTING JUN VASLUI
04.12.2021 ACS HUŞANA HUŞI 3-0 CSM PAŞCANI
04.12.2021 ACS FORESTA SUCEAVA 3-0 CSM BUCOVINA RĂDĂUŢI
04.12.2021 CS ŞTIINŢA MIROSLAVA 1-1 ACS ŞOMUZ FĂLTICENI
ETAPA 16
12.03.2022 ACSM CEAHLĂUL P NEAMŢ 1-0 CS ŞTIINŢA MIROSLAVA
12.03.2022 ACS ŞOMUZ FĂLTICENI 1-0 ACS FORESTA SUCEAVA
12.03.2022 CSM BUCOVINA RĂDĂUŢI 3-2 ACS HUŞANA HUŞI
12.03.2022 CSM PAŞCANI 1-1 CS DANTE BOTOŞANI
12.03.2022 CS SPORTING JUN VASLUI 2-0 CSM BACĂU
ETAPA 17
19.03.2022 CS SPORTING JUN VASLUI 0-0 ACSM CEAHLĂUL P NEAMŢ
19.03.2022 CSM BACĂU 2-2 CSM PAŞCANI
19.03.2022 CS DANTE BOTOŞANI 1-0 CSM BUCOVINA RĂDĂUŢI
19.03.2022 ACS HUŞANA HUŞI 1-0 ACS ŞOMUZ FĂLTICENI
19.03.2022 ACS FORESTA SUCEAVA 2-0 CS ŞTIINŢA MIROSLAVA
ETAPA 18
26.03.2022 ACSM CEAHLĂUL P NEAMŢ 1-0 ACS FORESTA SUCEAVA
26.03.2022 CS ŞTIINŢA MIROSLAVA 1-2 ACS HUŞANA HUŞI
26.03.2022 ACS ŞOMUZ FĂLTICENI 0-2 CS DANTE BOTOŞANI
26.03.2022 CSM BUCOVINA RĂDĂUŢI 2-2 CSM BACĂU
26.03.2022 CSM PAŞCANI 0-2 CS SPORTING JUN VASLUI