august 15, 2022

PROGRAM TUR 2021/22

ETAPA 1
27.08.2021 CSM PAŞCANI 0-2 ACSM CEAHLĂUL P. NEAMŢ
28.08.2021 CSM BUCOVINA RĂDĂUŢI 2-1 CS SPORTING JUNIORUL VASLUI
28.08.2021 ACS ŞOMUZ FĂLTICENI 2-1 CSM BACĂU
28.08.2021 CS ŞTIINŢA MIROSLAVA 0-1 CS DANTE BOTOŞANI
28.08.2021 ACS FORESTA SUCEAVA 2-0 ACS HUŞANA HUŞI
ETAPA 2
03.09.2021 CSM PAŞCANI 1-2 CSM BUCOVINA RĂDĂUŢI
04.09.2021 ACSM CEAHLĂUL P NEAMŢ 4-0 ACS HUŞANA HUŞI
04.09.2021 CS DANTE BOTOŞANI 1-0 ACS FORESTA SUCEAVA
04.09.2021 CSM BACĂU 0-0 CS ŞTIINŢA MIROSLAVA
04.09.2021 CS SPORTING JUN VASLUI 1-1 ACS ŞOMUZ FĂLTICENI
ETAPA 3
11.09.2021 CSM BUCOVINA RĂDĂUŢI 0-0 ACSM BUCOVINA RĂDĂUŢI
11.09.2021 ACS ŞOMUZ FĂLTICENI 2-1 CSM PAŞCANI
11.09.2021 CS ŞTIINŢA MIROSLAVA 0-1 CS SPORTING JUN VASLUI
11.09.2021 ACS FORESTA SUCEAVA 2-1 CSM BACĂU
11.09.2021 ACS HUŞANA HUŞI 1-1 CS DANTE BOTOŞANI
ETAPA 4
17.09.2021 CSM PAŞCANI 3-4 CS ŞTIINŢA MIROSLAVA
18.09.2021 ACSM CEAHLĂUL P NEAMŢ 0-1 CS DANTE BOTOŞANI
18.09.2021 CSM BACĂU 0-1 ACS HUŞANA HUŞI
18.09.2021 CS SPORTING JUN VASLUI 0-0 ACS FORESTA SUCEAVA
18.09.2021 CSM BUCOVINA RĂDĂUŢI 2-0 ACS ŞOMUZ FĂLTICENI
ETAPA 5
25.09.2021 ACS ŞOMUZ FĂLTICENI 2-0 ACSM CEAHLĂUL P NEAMŢ
25.09.2021 CS ŞTIINŢA MIROSLAVA 0-0 CSM BUCOVINA RĂDĂUŢI
25.09.2021 ACS FORESTA SUCEAVA 3-2 CSM PAŞCANI
25.09.2021 ACS HUŞANA HUŞI 2-1 CS SPORTING JUN VASLUI
25.09.2021 CS DANTE BOTOŞANI 2-1 CSM BACĂU
ETAPA 6
02.10.2021 ACSM CEAHLĂUL P NEAMŢ 1-1 CSM BACĂU
02.10.2021 CS SPORTING JUN VASLUI 0-3 CS DANTE BOTOŞANI
02.10.2021 CSM BUCOVINA RĂDĂUŢI 3-1 ACS FORESTA SUCEAVA
02.10.2021 ACS ŞOMUZ FĂLTICENI 0-0 CS ŞTIINŢA MIROSLAVA
12.10.2021 CSM PAŞCANI 0-2 ACS HUŞANA HUŞI
ETAPA 7
09.10.2021 CS ŞTIINŢA MIROSLAVA 1-0 ACSM CEAHLĂUL P NEAMŢ
09.10.2021 ACS FORESTA SUCEAVA 0-2 ACS ŞOMUZ FĂLTICENI
09.10.2021 ACS HUŞANA HUŞI 0-0 CSM BUCOVINA RĂDĂUŢI
09.10.2021 CS DANTE BOTOŞANI 1-1 CSM BACĂU
09.10.2021 CSM BACĂU 1-1 CS SPORTING JUN VASLUI
ETAPA 8
16.10.2021 ACSM CEAHLĂUL P NEAMŢ 2-0 CS SPORTING JUN VASLUI
16.10.2021 CSM BUCOVINA RĂDĂUŢI 0-4 CS DANTE BOTOŞANI
16.10.2021 ACS ŞOMUZ FĂLTICENI 1-0 ACS HUŞANA HUŞI
16.10.2021 CS ŞTIINŢA MIROSLAVA 2-3 ACS FORESTA SUCEAVA
27.10.2021 CSM PAŞCANI 0-1 CSM BACĂU
ETAPA 9
23.10.2021 ACS FORESTA SUCEAVA 1-1 ACSM CEAHLĂUL P NEAMŢ
23.10.2021 ACS HUŞANA HUŞI 1-1 CS ŞTIINŢA MIROSLAVA
23.10.2021 CS DANTE BOTOŞANI 2-1 ACS ŞOMUZ FĂLTICENI
23.10.2021 CSM BACĂU 1-0 CSM BUCOVINA RĂDĂUŢI
23.10.2021 CS SPORTING J VASLUI 2-0 CSM PAŞCANI