noiembrie 30, 2022

PROGRAM SEZON 2022/23

ETAPA 1
27.08.2022 Bucovina Rădăuţi 3-0 Ştiinţa Miroslava
Rapid Brodoc 0-2 Foresta Suceava
 FK Csíkszereda 2 1-1 Ceahlăul Piatra Neamţ
Dante Botoşani 0-0 CSM Bacău
Viitorul Darabani 1-4 Şomuz Fălticeni
ETAPA 2
03.09.2022 Ştiinţa Miroslava 1-0 Şomuz Fălticeni
CSM Bacău 1-0 Viitorul Darabani
Ceahlăul P. Neamţ 4-1 Dante Botoşani
Foresta Suceava 4-0 FK Csíkszereda 2
Bucovina Rădăuţi 2-0 Rapid Brodoc
ETAPA 3
10.09.2022 Rapid Brodoc 0-4 Ştiinţa Miroslava
FK Csíkszereda 2 0-0 Bucovina rădăuţi
Dante Botoşani 1-2 Foresta Suceava
Viitorul Darabani 0-6 Ceahlăul P. Neamţ
Şomuz Fălticeni 4-0 CSM Bacău
ETAPA 4
17.09.2022 Ştiinţa Miroslava 0-1 CSM Bacău
Ceahlăul P. Neamţ 2-1 Şomuz Fălticeni
Foresta Suceava 3-1 Viitorul Darabani
Bucovina Rădăuţi 3-0 Dante Botoşani
Rapid Brodoc 2-0 FK Csíkszereda 2
ETAPA 5
23.09.2022 FK Csíkszereda 2 1-0 Ştiinţa Miroslava
24.09.2022 Dante Botoşani 4-2 Rapid Brodoc
Viitorul Darabani 3-2 Bucovina Rădăuţi
Şomuz Fălticeni 0-0 Foresta Suceava
CSM Bacău 1-1 Ceahlăul P. Neamţ
ETAPA 6
01.10.2022 Ştiinţa Miroslava 3-1 Ceahlăul P. Neamţ
Foresta Suceava 2-0 CSM Bacău
Bucovina Rădăuţi 1-2 Şomuz Fălticeni
Rapid Brodoc 3-0 Viitorul Darabani
30.09.2022 FK Csíkszereda 2 0-2 Dante Botoşani
ETAPA 7
08.10.2022 Dante Botoşani 2-0 Ştiinţa Miroslava
Viitorul Darabani 2-1 FK Csíkszereda 2
Şomuz Fălticeni 2-1 Rapid Brodoc
CSM Bacău 3-1 Bucovina Rădăuţi
Ceahlăul P. Neamţ 1-3 Foresta Suceava
ETAPA 8
15.10.2022 Ştiinţa Miroslava 2-1 Foresta Suceava
Bucovina Rădăuţi 2-0 Ceahlăul P. Neamţ
Rapid Brodoc 2-2 CSM Bacău
14.10.2022 FK Csíkszereda 2 0-0 Şomuz Fălticeni
Dante Botoşani 1-0 Viitorul Darabani
ETAPA 9
22.10.2022 Viitorul Darabani 0-2 Ştiinţa Miroslava
Şomuz Fălticeni 1-2 Dante Botoşani
CSM Bacău 2-0 FK Csíkszereda 2
Ceahlăul P. Neamţ 5-1 Rapid Brodoc
Foresta Suceava 1-0 Bucovina Rădăuţi
ETAPA 10
29.10.2022 Ştiinţa Miroslava 1-3 Bucovina Rădăuţi
Foresta Suceava 3-0 Rapid Brodoc
Ceahlăul P. Neamţ 4-0 FK Csíkszereda 2
CSM Bacău 2-0 Dante Botoşani
Şomuz Fălticeni 0-1 Viitorul Darabani
ETAPA 11
05.11.2022 Şomuz Fălticeni 3-0 Ştiinţa Miroslava
Viitorul Darabani 0-2 CSM Bacău
Dante Botoşani 3-1 Ceahlăul P. Neamţ
FK Csíkszereda 2 0-6 Foresta Suceava
Rapid Brodoc 2-3 Bucovina Rădăuţi
ETAPA 12
12.11.2022 Ştiinţa Miroslava 3-0 Rapid Brodoc
Bucovina Rădăuţi 2-0 FK Csíkszereda 2
Foresta Suceava 1-0 Dante Botoşani
Ceahlăul P. Neamţ 4-1 Viitorul Darabani
CSM Bacău 3-0 Şomuz Fălticeni
ETAPA 13
19.11.2022 CSM Bacău 1-1 Ştiinţa Miroslava
Şomuz Fălticeni 1-1 Ceahlăul P. Neamţ
Viitorul Darabani 0-1 Foresta Suceava
Dante Botoşani 2-2 Bucovina Rădăuţi
FK Csíkszereda 2 0-2 Rapid Brodoc
ETAPA 14
26.11.2022 Ştiinţa Miroslava FK Csíkszereda 2
Rapid Brodoc Dante Botoşani
Bucovina Rădăuţi Viitorul Darabani
Foresta Suceava Şomuz Fălticeni
Ceahlăul P. Neamţ CSM Bacău
ETAPA 15
03.12.2022 Ceahlăul P. Neamţ Ştiinţa Miroslava
CSM Bacău Foresta Suceava
Şomuz Fălticeni Bucovina Rădăuţi
Viitorul Darabani Rapid Brodoc
Dante Botoşani FK Csíkszereda 2
ETAPA 16
11.03.2023 Ştiinţa Miroslava Dante Botoşani
FK Csíkszereda 2 Viitorul Darabani
Rapid Brodoc Şomuz Fălticeni
Bucovina Rădăuţi CSM Bacău
Foresta Suceava Ceahlăul P. Neamţ
ETAPA 17
18.03.2023 Foresta Suceava Ştiinţa Miroslava
Ceahlăul P. Neamţ Bucovina Rădăuţi
CSM Bacău Rapid Brodoc
Şomuz Fălticeni FK Csíkszereda 2
Viitorul Darabani Dante Botoşani
ETAPA 18
25.03.2023 Ştiinţa Miroslava Viitorul Darabani
Dante Botoşani Şomuz Fălticeni
FK Csíkszereda 2 CSM Bacău
Rapid Brodoc Ceahlăul P. Neamţ
Bucovina Rădăuţi Foresta Suceava