iulie 22, 2024

Program 2023/24

Etapa 1  26 august 2023 / ora 18.00
Rapid Brodoc  0-2 Foresta Suceava
Viitorul Darabani  Anulat CSM Bacău
Bucovina Rădăuţi  0-2 Ştiinţa Miroslava
FC Bacău  3-1 Şomuz Fălticeni
 Aerostar Bacău  1-2  CSM Vaslui
Etapa 2    2 septembrie / ora 15.00
Foresta Suceava  4-2 CSM Vaslui
Şomuz Fălticeni  1-1 Aerostar Bacău
Ştiinţa Miroslava  4-2 FC Bacău
CSM Bacău  2-4 Bucovina Rădăuţi
Rapid Brodoc  Anulat Viitorul Darabani
     
Etapa 3    9 septembrie / ora 15.00
Viitorul Darabani  Anulat Foresta Suceava
Bucovina Rădăuţi  3-2 Rapid Brodoc
FC Bacău  0-3 CSM Bacău
Aerostar Bacău  2-1 Ştiinţa Miroslava
CSM Vaslui  3-3 Şomuz Fălticeni
     
Etapa 4    16 septembrie / ora 17.00
Foresta Suceava  3-2 Şomuz Fălticeni
Ştiinţa Miroslava  0-2 CSM Vaslui
CSM Bacău  3-0 Aerostar Bacău
Rapid Brodoc  2-0 FC Bacău
Viitorul Darabani  Anulat Bucovina Rădăuţi
     
Etapa 5    23 septembrie / ora 17.00
Bucovina Rădăuţi  1-1 Foresta Suceava
CSM Bacău  Anulat Viitorul Darabani
Aerostar Bacău  3-1 Rapid Brodoc
CSM Vaslui 0-1  CSM Bacău
Şomuz Fălticeni  0-4 Ştiinţa Miroslava
     
Etapa 6    30 septembrie / ora 17.00
Foresta Suceava  5-1 Ştiinţa Miroslava
CSM Bacău  1-0 Şomuz Fălticeni
Rapid Brodoc  0-2 CSM Vaslui
Viitorul Darabani Anulat  Aerostar Bacău
Bucovina Rădăuţi  0-0 FC Bacău
     
Etapa 7    7 octombrie / ora 15.00
FC Bacău 1-1  Foresta Suceava
Aerostar Bacău 0-1  Bucovina Rădăuţi
CSM Vaslui Anulat  Viitorul Darabani
Şomuz Fălticeni  0-0 Rapid Brodoc
Ştiinţa Miroslava 0-1  CSM Bacău
     
Etapa 8    14 octombrie / ora 15.00
Foresta Suceava  2-0 CSM Bacău
Rapid Brodoc 2-0  Ştiinţa Miroslava
Viitorul Darabani  Anulat Şomuz Fălticeni
Bucovina Rădăuţi  0-0 CSM Vaslui
FC Bacău 3-1  Aerostar Bacău
     
Etapa 9    21 octombrie / ora 15.00
Aerostar Bacău  1-0 Foresta Suceava
CSM Vaslui 2-2  FC Bacău
Şomuz Fălticeni 1-1  Bucovina Rădăuţi
Ştiinţa Miroslava  Anulat Viitorul Darabani
CSM Bacău 3-0  Rapid Brodoc
Etapa 10 28 octombrie / ora 15.00
Foresta Suceava 0-3 * Rapid Brodoc
CSM Bacău Anulat Viitorul Darabani
Știința Miroslava 1-1 Bucovina Rădăuți
Șomuz Fălticeni 1-0 FC Bacău
CSM Vaslui 0-0 Aerostar Bacău
Etapa 11 4 noiembrie / ora 14.00
CSM Vaslui 3-0 * Foresta Suceava
Aerostar Bacău 1-2 Șomuz Fălticeni
FC Bacău 0-1 Știința Miroslava
Bucovina Rădăuți 0-2 CSM Bacău
Viitorul Darabani Anulat Rapid Brodoc
Etapa 12 11 noiembrie / ora 14.00
Foresta Suceava Anulat Viitorul Darabani
Rapid Brodoc 0-5 Bucovina Rădăuți
CSM Bacău 0-2 FC Bacău
Știința Miroslava 2-0 Aerostar Bacău
Șomuz Fălticeni 2-2 CSM Vaslui
Etapa 13 18 noiembrie / ora 14.00
Șomuz Fălticeni 2-2 (3-0*) Foresta Suceava
CSM Vaslui 3-1 Știința Miroslava
Aerostar Bacău 1-1 CSM Bacău
FC Bacău 4-0 Rapid Brodoc
Bucovina Rădăuți Anulat Viitorul Darabani
Etapa 14 25 noiembrie / ora 14.00
Foresta Suceava 0-3 * Bucovina Rădăuți
Viitorul Darabani Anulat FC Bacău
Rapid Brodoc 2-1 Aerostar Bacău
CSM Bacău 1-0 CSM Vaslui
Știința Miroslava 3-2 Șomuz Fălticeni
Etapa 15 2 decembrie / ora 14.00
Știința Miroslava 3-0 * Foresta Suceava
Șomuz Fălticeni 2-1 CSM Bacău
CSM Vaslui 1-1 Rapid Brodoc
Aerostar Bacău Anulat Viitorul Darabani
FC Bacău 1-2 Bucovina Rădăuți
Etapa 16 9 martie 2024 / ora 15.00
Foresta Suceava 0-3 * FC Bacău
Bucovina Rădăuți 2-0 Aerostar Bacău
Viitorul Darabani Anulat CSM Vaslui
Rapid Brodoc 2-3 Șomuz Fălticeni
CSM Bacău 0-2 Știința Miroslava
Etapa 17 16 martie / ora 15.00
CSM Bacău 3-0 * Foresta Suceava
Știința Miroslava 2-0 Rapid Brodoc
Șomuz Fălticeni Anulat Viitorul Darabani
CSM Vaslui 0-2 Bucovina Rădăuți
Aerostar Bacău 0-1 FC Bacău
Etapa 18 23 martie / ora 15.00
Foresta Suceava 0-3 * Aerostar Bacău
FC Bacău CSM Vaslui
Bucovina Rădăuți Șomuz Fălticeni
Viitorul Darabani Știința Miroslava
Rapid Brodoc CSM Bacău